Nie trzeba mieć siusiaka, by sikać na stojaka

05 paź 2012

Wyobraź sobie, że musisz skorzystać z toalety w pociągu lub z toi-toi’a. Wchodzisz do środka i co widzisz? Na ten obraz nędzy i rozpaczy szkoda często słów. Ujmując to najbardziej dyplomatycznie: w takich miejscach nawet przez chwilę nie mamy ochoty przebywać. Nie wspominając już o siadaniu na sedesie.

Badania przeprowadzone przez Francuski Instytut Opinii Publicznej wykazały, że zdecydowana większość pań unika załatwiania swych potrzeb w takich miejscach:

  • 92% kobiet nie siada w publicznych toaletach;
  • 78% kobiet kuca nad ubikacją przyjmując niewygodną dla nich pozę;
  • 58% kobiet uważa, że publiczne toalety są brudne;
  • 43% kobiet w ciąży nie korzysta z toalet publicznych.

Czy kobiety są zatem zmuszone do uciążliwego „lewitowania” nad toaletą? Niekoniecznie! Na problemy związane z oddawaniem moczu jest na szczęście rada. Kierując się tytułowym hasłem wprowadziliśmy do naszej oferty Shewee, czyli lejek dla kobiet.

lejek dla kobiet opinie Nie trzeba mieć siusiaka, by sikać na stojaka

Shewee to banalnie proste i niezwykle funkcjonalne urządzenie, które umożliwia kobietom wysiusianie się w pozycji stojącej. Mając go przy sobie nie straszny poziom higieny w pobliskiej toalecie. Ba, nawet całkowity brak WC nie będzie stanowił przeszkody w higienicznym opróżnieniu pęcherza. Z naszych obserwacji wynika, że lejek dla kobiet przydaje się między innymi:

  • na imprezach
  • w podróży
  • na wakacjach
  • w szpitalu.

Produkt wykonany jest z twardego plastiku pokrytego specjalną warstwą minimalizującą przywieranie wilgoci. Jest wielokrotnego użytku, można go wyparzać za pomocą wrzątku. Istnieje wersja z etui przypominającym pokrowiec na okulary. Dzięki temu lejek można z powodzeniem trzymać w torebce i mieć zawsze przy sobie.

Shewee w ogniu testów

Jakiś czas temu lejek oddaliśmy do przetestowania. W obu przypadkach zdał egzamin, a jedną z naszych testerek wyciągnął nawet z niezłych opałów icon smile Nie trzeba mieć siusiaka, by sikać na stojaka

Autorką pierwszej recenzji jest Wild Orchid, właścicielka serwisu samozaspokojenie.ovh.pl. Na wstępie zauważyła, iż sztywna konstrukcja lejka ułatwia utrzymanie go w odpowiedniej pozycji.  Zwróciła również uwagę na to, że Shewee jest bardzo dyskretnym gadżetem, który bez problemu można schować nawet do eleganckiej torebki. Największe pochwały lejek zebrał jednak za pomysłowy design:

„Nic nie dorównuje genialności kształtu wylotu Shewee – każda kropla trafia tam gdzie chcę – nie ma możliwości, by odrobina moczu została w lejku i wylała się na mnie, gdy po skończeniu odsuwam sikawkę od ciała.”

W podsumowaniu Wild Orchid stwierdziła natomiast, że:

„Lejek Shewee jest bardzo dobrze pomyślanym i wykonanym wynalazkiem. Polecam jego kupienie wszystkim, którzy sądzą, że może się im przydać.”

Drugą recenzję napisała dla nas Voca, redaktorka naczelna portalu Seksualnosc-kobiet.pl. Zaczęła w typowym dla siebie, żartobliwym stylu:

„I co? Czujesz się teraz wyzwolona? – zażartował mój partner, gdy wylazłam z krzaków. Wyzwolona? – zastanowiłam się. – Nie, ale przynajmniej w tyłek mi ciepło. „

Voca miała okazję sprawdzić działanie lejka w rozmaitych miejscach. Zarówno w mieście, jak i na łonie przyrody:

„Sikawka jest bardzo przydatna w brudnych klubowych lub dworcowych toaletach, na górskich szlakach, w podróży i we wszystkich miejscach, w których załatwienie intymnej potrzeby może być dla kobiet wyzwaniem (a także może być przydatna dla osób obłożnie chorych).”

A tak podsumowała przydatność lejka dla kobiet:

„Shewee jest jak znalazł we wszystkich miejscach, w których zrobienie siusiu do tej pory było wyzwaniem. Zdecydowanie ułatwia życie.”

A gdzie można kupić lejek dla kobiet?

No u nas oczywiście icon smile Nie trzeba mieć siusiaka, by sikać na stojaka

Lejki są dostępne w kolorach: różowym, białym, niebieskim, zielonym oraz piaskowym.
Każdy w tej samej cenie: 46 PLN.

Dostępne jest również Shewee Extreme (64 PLN). To takie 3 w 1, czyli różowy lejek, poręczne etui oraz rurka przedłużająca.

Kategorie:gadżety erotyczne, sex shop, testy akcesoriów Tagi: , ,
Zamknij
Polub Seksualne (r)ewolucje
Dołącz do nas na portalu Facebook.

Otrzymasz wiadomości o nowościach, konkursach
i ciekawostkach ze świata seksualności.