1, 2, 3… Pulsator wybierz Ty

04 cze 2013

Pojawienie się na rynku pulsatorów można śmiało uznać za małą rewolucję w świecie gadżetów erotycznych. Do tej pory nie było bowiem zabawki, która zamiast wibrować potrafiłaby poruszać się do przodu i do tyłu.

pulsatory fun factory1 1, 2, 3... Pulsator wybierz Ty

 

Pulsatory to całkowicie nowa linia zabawek erotycznych wprowadzonych na rynek przez niemiecką i bardzo u nas popularną firmę Fun Factory. Kształtem przypominają klasyczne wibratory, ale różnią się od nich sposobem działania. Zamiast wibrować wykonują posuwisty ruch do przodu i do tyłu. Wszystkie są wodoodporne, wyposażone w kilka różnorodnych programów działania i wykonane z bezpiecznego dla ciała silikonu medycznego. 

Stronic Eins – pulsator waginalny

Pierwszy z linii pulsatorów. Zapewnia „naturalne” wrażenia dzięki ruchom posuwistym. Posiada smukłą budowę ułatwiającą wprowadzanie do waginy. Najlepsze efekty daje podczas stymulowania wejścia do pochwy oraz jej wnętrza. Warto poeksperymentować podczas zabawy z częstotliwością pulsacji: im ona niższa tym większa siła pchnięć. Fun Factory oferuje ten model w dwóch wersjach kolorystycznych: ciemno-fioletowej i mocno różowej.

pulsator stronic eins1 1, 2, 3... Pulsator wybierz Ty

 

stronic eins1 1, 2, 3... Pulsator wybierz Ty

 

Stronic Zwei – pulsator analny

Gratka dla mężczyzn i kobiet lubiących stymulację analną. Posiada budowę dopasowaną do anatomii obojga płci. Nadaje się do pieszczenia pochwy, ale zaprojektowano go z myślą o okolicach anusa (panom dodatkowo dostarczy wrażeń w okolicach prostaty).  Jego używanie jest całkowicie bezpieczne ze względu na szeroką nasadę, która zapobiega „wpadnięciu” zabawki do odbytu. Stronic 2 jest dostępny w kolorach czarnym i niebieskim. Pełną recenzję Stronica Zwei możesz przeczytać tutaj.

pulsator stronic zwei1 1, 2, 3... Pulsator wybierz Ty

 

stronic zwei 1, 2, 3... Pulsator wybierz Ty

 

Stronic Drei – pulsator waginalno-analny

Najnowszy a zarazem najbardziej uniwersalny model z linii pulsatorów Fun Factory. Łączy w sobie „waginalność” Stronica Eins z „analnością” Stronica Zwei. Uwagę zwraca jego piękne wygięcie, które pobudzi kobiecy punkt G oraz dosięgnie prostaty u mężczyzn. Trudno również przeoczyć wyraźne żebrowanie biegnące po całej długości pulsatora. Dzięki niemu Stronic Drei dostarcza niezapomnianych wrażeń. „Trójka” sprawdzi się idealnie podczas masturbacji oraz zabaw we dwoje (zarówno oralnych, jak i analnych). Dostępna jest w kolorach jeżynowym oraz turkusowym.

pulsator stronic drei 1, 2, 3... Pulsator wybierz Ty

 

stronic drei 1, 2, 3... Pulsator wybierz Ty

 

Obsługa pulsatorów

Jak w przypadku wszystkich gadżetów Fun Factory korzystanie ze Stroniców jest bardzo proste. Do włączania i wyłączania służy jeden przycisk, zaś dwa pozostałe do zmiany programów. Litowo-jonowy akumulator pulsatora ładuje się za pomocą wygodnej ładowarki magnetycznej. Jej końcówkę wystarczy przyłożyć do zakończenia pulsatora, by sama „wskoczyła” na właściwe miejsce.  Pulsatory wyposażone są w blokadę transportową, dzięki której zabawka samoczynnie się nie włączy (np. podczas wakacyjnej podróży).

pulsatory ladowarka 1, 2, 3... Pulsator wybierz Ty

 

Pielęgnacja pulsatora

Do nawilżania powierzchni pulsatora, podobnie jak w przypadku innych akcesoriów wykonanych z silikonu, należy stosować lubrykant na bazie wody (np. Toyfluid marki Fun Factory, dostarczany w aluminiowym dozowniku).  Używanie żeli intymnych zapewnia odpowiedni poślizg, przez co zwiększa komfort korzystania z pulsatora (o dobre nawilżenie warto zadbać w szczególności podczas analnych igraszek). Do czyszczenia zabawki producent poleca Cleaner, który ma działanie antybakteryjne i antygrzybiczne.

pulsatory higiena 1, 2, 3... Pulsator wybierz Ty

 

 ***

Pulsatory nie należą do zabawek tanich. Ich cena oscyluje w okolicach 600 zł, co plasuje je w gronie luksusowych akcesoriów z górnej półki.  Jednak warte są swojej ceny. Takich wrażeń nie zapewnią wszak inne gadżety erotyczne.

Pełna gama pulsatorów dostępna jest w sklepie Kinky Winky.

 

Wpis odnaleziony przez poniższe frazy:

  • pulsator dla kobiet
  • stronic zwei
Kategorie:gadżety erotyczne, sex shop Tagi: , , , , , , , , ,
Zamknij
Polub Seksualne (r)ewolucje
Dołącz do nas na portalu Facebook.

Otrzymasz wiadomości o nowościach, konkursach
i ciekawostkach ze świata seksualności.