Wibrator Lelo Mia – recenzja

04 paź 2012

Przymierzając się do zakupu akcesoriów erotycznych warto korzystać z doświadczenia innych osób i stawiać na rozwiązania sprawdzone. Mając to na uwadze uruchomiliśmy na stronie naszego seks shopu dział testów.

Wybrane akcesoria pod swoje uważne oko (i nie tylko oko) bierze Wild Orchid, doświadczona testerka akcesoriów erotycznych. Korzystając z okazji polecamy jej świetną stronę, czyli samozaspokojenie.ovh.org

Mia black mv4 Wibrator Lelo Mia   recenzja

Jednym z akcesoriów, które Wild Orchid poddała gruntownym testom był wibrator Mia będący dziełem renomowanej szwedzkiej marki Lelo. Produkt z miejsca przypadł naszej testerce do gustu. Określiła go mianem „ulubionej zabawki, która doprowadza jej łechtaczkę do szaleństwa” icon smile Wibrator Lelo Mia   recenzja

Już przy pierwszym kontakcie można stwierdzić, że Lelo Mia to wibrator innowacyjny. Nie jest zasilany bateriami ani tradycyjną ładowarką. Jego akumulator ładuje się poprzez port USB, co sprawia że cała operacja jest bajecznie prosta.

Mia dostarcza silnych wibracji, a przy tym pozostaje wyjątkowo cichym wibratorem. Nasza testerka zauważyła, że przy niższych prędkościach nie słychać go spod kołdry. To dobra wiadomość dla tych osób, które irytują się głośną pracą wibratora podczas erotycznych igraszek lub z innych względów nie chcą, by ktoś je usłyszał.

Do innych zalet tego eleganckiego mini wibratora można zaliczyć:

  • niewielkie rozmiary (z łatwością można trzymać go w torebce)
  • dyskretny kształt przypominający szminkę do ust
  • wyjątkową prostotę obsługi

W podsumowaniu recenzji można przeczytać:

„Mia jest dobrze wykonanym, łatwym w użyciu i funkcjonalnym gadżetem. Szczerze ją polecam każdemu kto lubi skupione w punkcie wibracje i ma dostęp do portu USB. Podwójnie polecam tym, którzy lubią „szybkie numerki” i zabawę w niekonwencjonalnych miejscach.”

Pełną treść recenzji wibratora Mia możesz przeczytać na sklepowym blogu.

Produkt dostępny w kolorze: czarnym, fioletowym oraz różowym. W cenie 179 PLN. Dostępny oczywiście w Kinky Winky.

Kategorie:gadżety erotyczne, sex shop, testy akcesoriów Tagi: , , , ,
Zamknij
Polub Seksualne (r)ewolucje
Dołącz do nas na portalu Facebook.

Otrzymasz wiadomości o nowościach, konkursach
i ciekawostkach ze świata seksualności.