Lasso erekcyjne na penisa, czyli sprzęt dla prawdziwych kowbojów

19 lip 2013

Czy gadżet erotyczny dla mężczyzn może jednocześnie pełnić funkcję intymnej biżuterii? Oczywiście, że tak! Udowodniła to holenderska firma Velv’Or wypuszczając na rynek  produkt o intrygującej nazwie J’Boa.

J’Boa to lasso erekcyjne służące wzmacnianiu erekcji i zwiększaniu rozmiaru członka. W przeciwieństwie do większości pierścieni erekcyjnych lasso posiada regulowany obwód, dzięki czemu dopasowuje się łatwo do rozmiaru niemal każdego penisa.

lasso erekcyjne 1 Lasso erekcyjne na penisa, czyli sprzęt dla prawdziwych kowbojów

Pierścienie na penisa zaliczają się do grona najstarszych akcesoriów erotycznych. W czasach starożytnych wykonywano je z drewna, kamienia, porcelany, a nawet ze zwierzęcych jelit (podobnie jak prezerwatywy). Firma Velv’Or tchnęła w ten starożytny koncept nowego ducha sięgając po takie materiały jak stal nierdzewna czy silikon medyczny. Efekt okazał się doskonały: powstał gadżet o dużej funkcjonalności i stylowym wyglądzie.

 

Jak to działa?

Głównym przeznaczeniem lassa erekcyjnego jest podtrzymanie i wzmocnienie erekcji oraz tymczasowe zwiększenie rozmiaru penisa (przede wszystkim jego obwodu). Zasada działania jest bardzo prosta. Po zaciśnięciu lassa blokowane są naczynia krwionośne, co podczas erekcji uniemożliwia odpływ krwi z penisa.

Noszenie lassa poza usztywnieniem i zwiększeniem członka potęguje też doznania podczas zbliżenia seksualnego (zarówno u jego użytkownika oraz jego partnerki czy partnera). Wszystko to sprawia, że lasso jest doskonałym rozwiązaniem dla mężczyzn chcących czerpać z seksu jeszcze większą przyjemność.

lasso erekcyjne 3 Lasso erekcyjne na penisa, czyli sprzęt dla prawdziwych kowbojów

 

Wygląd i budowa

J’Boa to gadżet dla miłośników minimalistycznej formy. Występuje w rozmiarze uniwersalnym i składa się jedynie z dwóch elementów: metalowego pierścienia ze stali hartowanej oraz przewleczonego przezeń silikonowego sznurka. Zastosowane materiały są bezpieczne dla zdrowia i łatwe w utrzymaniu w czystości.

Na uwagę zasługuje fakt, iż J’Boa to gadżet ręcznie wykończony przez jubilera.  Elegancki wygląd lassa sprawia, że może on pełnić funkcję wyjątkowo stylowej, erotycznej ozdoby.

lasso erekcyjne 2 Lasso erekcyjne na penisa, czyli sprzęt dla prawdziwych kowbojów

 

Jak stosować lasso?

Korzystanie z lassa erekcyjnego jest bajecznie proste. Oto krótka instrukcja:

  1. Na początku doprowadzamy penisa do wzwodu;
  2. Następnie rozciągamy silikonowy sznurek koniecznie uważając, by nie wypadł z metalowej obwódki;
  3. (Opcjonalnie) dla ułatwienia aplikacji smarujemy lasso wodnym lubrykantem;
  4. Nakładamy lasso najbliżej podstawy członka jak tylko to możliwe (pierścień możemy wedle uznania zwrócić w stronę podbrzusza lub jąder). Gadżet mocujemy u podstawy penisa, lecz dodatkowo można objąć nim mosznę;
  5. W tym momencie zaciągamy „lejce”. Jedną dłonią przytrzymujemy metalowy pierścień, zaś drugą ostrożnie ściągamy silikonowe sznureczki (wykonując gest zbyt gwałtownie ryzykujemy przycięcie naskórka). Można to zrobić na przemian: pociągając raz za jeden, raz za drugi. Jeśli w danej chwili potrzeba nam większego uścisku to zaciągamy lasso, gdy zależy nam na nieco delikatniejszej stymulacji to je odpowiednio popuszczamy;
  6. Gotowe! Od tej chwili powinno minąć dosłownie kilka chwil, by członek się powiększył i usztywnił.

lasso erekcyjne zakladanie Lasso erekcyjne na penisa, czyli sprzęt dla prawdziwych kowbojów

 

Zasady bezpieczeństwa

Cock ring spowalnia przepływ krwi w penisie, dlatego przy stosowaniu wszelkich akcesoriów tego rodzaju należy przestrzegać kilku prostych zasad bezpieczeństwa. Lassa nie powinno się nosić dłużej niż 30 minut. Odradza się również jego bardzo mocne zaciąganie, gdyż może to doprowadzić do całkowitego zablokowania dopływu krwi do członka. Jeżeli podczas używania pojawi się ból lub inne negatywne objawy w rodzaju sinienia lub bladości penisa wówczas należy przerwać stosowanie gadżetu.

Podczas zdejmowania lassa uważajmy, by nie wyciągnąć silikonowych sznureczków z metalowej obwódki. Ich ponowne przewleczenie przez pierścień nie jest raczej możliwe w warunkach domowych.

Lasso wykonano z silikonu medycznego, dlatego do jego nawilżania polecamy stosowanie jedynie lubrykantów wodnych (żele poślizgowe na bazie silikonu mogą uszkodzić strukturę silikonu).

lasso erekcyjne instrukcja Lasso erekcyjne na penisa, czyli sprzęt dla prawdziwych kowbojów

 

Nasza opinia

J’Boa to fantastyczny gadżet, który rekomendujemy wszystkim facetom. Lasso łatwo się zdejmuje i nakłada, przez co podczas łóżkowych harców nie trzeba się z nim mocować. Jest wykonane z materiałów bezpiecznych dla zdrowia i łatwo się czyści. No i to wspaniałe wzornictwo…

lasso erekcyjne opakowanie Lasso erekcyjne na penisa, czyli sprzęt dla prawdziwych kowbojów

 

Lasso nadaje się na oryginalny prezent dla bliskiego mężczyzny: męża, chłopaka, przyjaciela (produkt jest nawet reklamowany hasłem „The Ultimate Gift for Gentleman”). J’Boa otrzymamy zapakowane w elegancką aluminiową tubkę. Jej niewielkie rozmiary sprawiają, że J’Boa można mieć zawsze pod ręką. W końcu nigdy nie wiadomo kiedy będzie nam potrzebna większa erekcja. Prawda panowie? icon smile Lasso erekcyjne na penisa, czyli sprzęt dla prawdziwych kowbojów

***

J’Boa można nabyć w sex shopie Kinky Winky (w cenie 129 PLN).

Kategorie:gadżety erotyczne, testy akcesoriów Tagi: , , , , , , , , , , , , ,
Zamknij
Polub Seksualne (r)ewolucje
Dołącz do nas na portalu Facebook.

Otrzymasz wiadomości o nowościach, konkursach
i ciekawostkach ze świata seksualności.